Nasi Agenci
O nas
Założycielem biura jest Piotr, który z branżą nieruchomości związany jest od 2011 roku. To właśnie jego doświadczenie, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu dały początek miejscu, które dziś tworzymy wspólnie zespół ludzi z pasją i energią do działania.
Jesteśmy grupą kompetentnych i entuzjastycznych specjalistów, których łączy jedno autentyczna pasja do nieruchomości. Choć każdy z nas wnosi do zespołu coś innego inne doświadczenia, umiejętności i spojrzenie to wspólnym mianownikiem jest profesjonalizm, zaufanie i chęć realnej pomocy klientom.
Działamy z pełnym zaangażowaniem, wierząc, że kluczem do udanej transakcji jest nie tylko znajomość rynku, ale też indywidualne podejście i uważność na potrzeby drugiego człowieka. To dzięki temu nasi klienci czują się zaopiekowani na każdym etapie współpracy od pierwszego spotkania, aż po przekazanie kluczy
Więcej
Chcesz sprzedać nieruchomość?
20
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem
Sprzedaj
Ogłoszenia Derbin Nieruchomości
Filtruj
Dom wolnostojący Wieliszew
Wieliszew,mazowieckie
299 900 zł106 m² 2 829,25 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Lokal handlowy klimatyzowany Wołomin
Wołomin,mazowieckie
2 380 000 zł501 m² 4 750,50 zł/m²
Iwona Borkowska
Dom wolnostojący Biskupiec
Biskupiec,warmińsko-mazurskie
2 800 000 zł421 m² 6 650,83 zł/m²
Magdalena Kalista
Działka budowlana Kałuszyn
Kałuszyn,mazowieckie
306 000 zł1 000 m² 306 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom bliźniak Kościelisko
Kościelisko,małopolskie
1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Działka budowlana, ul. Bagienna
Kąty Węgierskie,mazowieckie
700 000 zł2 800 m² 250 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa
Warszawa,mazowieckie
788 900 zł45,08 m² 17 500 zł/m²
Damian Kuczyński
880 000 zł75 m² 11 733,33 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom z garażem, ul. Popiełuszki
Wieliszew,mazowieckie
1 399 999 zł132 m² 10 606,05 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Działka przemysłowa Dębe
Dębe,mazowieckie
3 400 560 zł9 446 m² 360 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom szeregowy Nikutowo
Nikutowo,warmińsko-mazurskie
830 000 zł525,60 m² 1 579,15 zł/m²
Magdalena Kalista
950 000 zł47,30 m² 20 084,57 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Mieszkanie umeblowane, ul. Bohdanowicza
Warszawa,mazowieckie
5 200 zł97 m² 53,61 zł/m²
Damian Kuczyński
2 400 000 zł480 m² 5 000 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Działka budowlana Żyrów
Żyrów,mazowieckie
1 550 000 zł50 000 m² 31 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Rynek pierwotny
Dom wolnostojący Wojnowo
Wojnowo,warmińsko-mazurskie
2 499 900 zł390 m² 6 410 zł/m²
Iwona Borkowska
Dom wolnostojący Sochaczew
Sochaczew,mazowieckie
1 350 000 zł247,91 m² 5 445,52 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²
Anna Inglot
Dom z garażem Wieliszew
Wieliszew,mazowieckie
1 100 000 zł132 m² 8 333,33 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom wolnostojący Czarna Górna
Czarna Górna,podkarpackie
1 599 999 zł467,70 m² 3 420,99 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom wolnostojący Nasielsk
Nasielsk,mazowieckie
999 900 zł245,80 m² 4 067,94 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom bliźniak, ul. Modlińska
Warszawa,mazowieckie
1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Działka budowlana, ul. Leśna
Michałów-Reginów,mazowieckie
310 000 zł1 083 m² 286,24 zł/m²
Damian Kuczyński
Rynek pierwotny
Dom z garażem, Trakt Brzeski
Warszawa,mazowieckie
1 490 000 zł298 m² 5 000 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom wolnostojący Bielawa
Bielawa,mazowieckie
7 100 000 zł653 m² 10 872,89 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom umeblowany Legionowo
Legionowo,mazowieckie
7 000 zł380 m² 18,42 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom wolnostojący Piaseczno
Piaseczno,mazowieckie
4 900 000 zł298 m² 16 442,95 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Mieszkanie 2-pokojowe Serock
Serock,mazowieckie
630 000 zł33 m² 19 090,91 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom z piwnicą Jabłonna
Jabłonna,mazowieckie
2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
Dom wolnostojący Poddębie
Poddębie,mazowieckie
590 000 zł55,50 m² 10 630,63 zł/m²
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent
275 zł/m²8 m² 2 200 zł
Piotr Derbin
Profesjonalny Agent